Aktualnie w szeregu przypadków używamy TV online

Ваш ответ

Желаете присоединиться?

Подтвердившие участие

Aktualnie w szeregu przypadków używamy TV online
Категория:
Время:
Длит. Янв 01 в 12:00 AM - Янв 28 в 12:00 AM
(UTC +02:00) Istanbul, Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
Место проведения:
Информация о мероприятии
Администраторы
Мест доступно
Неограниченно

seriale onlineNa pewno najpopularniejszym zajęciem wieczornym było jak dotąd oglądanie filmów oraz seriali w telewizorni. Z chwilą, gdy internet trwale zagościł w naszych domach dużo częściej niż zwykle przedkładamy filmy i seriale online kosztem TV. Czemu? Głównie mamy dostęp do treści, które sami mamy szansę dobierać i nie hamuje nas ramówka programowa. Idąc dalej sami wybieramy czas, gdy pragniemy oddać się seansowi i nic nas w tej kwestii nie ogranicza. Na domiar tego, preferujemy opłatę abonamentu na telewizję online i w dobie obecnej w wielu polskich gospodarstwach nie ujrzymy już odbiornika TV.
Poprzednie lata należą do najważniejszych w branży filmowej. Zestawiając liczbę nowych produkcji spostrzegamy zdecydowanie, że co roku przybywa nie o kilka, a bodaj kilkadziesiąt procent nowiusieńkich projektów. Osoby młodsze, które urodziły się przed 2000 rokiem są W znacznym stopniu bardziej zaciekawiene nowymi, nieznanymi przedtem produkcjami, czego właściwie nie można powiedzieć o ludziach starszych, które wciąż żywią przywiązanie do starszych produkcji, niemniej jednak cenią ewentualność używania telewizji online. I jako że mowa o starszych, to tutaj doświadczamy interesujący progres, bowiem seniorzy odkrywając możliwości internetu niesamowicie chętnie poszukują legendarnych, znanych sobie z lat młodości filmów, które z wykorzystaniem internetu mają możliwość odtwarzać w każdym momencie a również w każdym miejscu i to całkiem niedrogo.
Filmy i seriale online to nie tylko pewność wybornego kina, ale także pewność, że wyselekcjonowany przez nas portal będzie przez cały czas użyczał kolejne produkcje do swojego repozytorium. Wybitnym przykładem jest bez wątpliwości aktualnie Netfliks a także DAZN. Pierwsza platforma to wielkie repozytorium filmów a także seriali z całego świata, natomiast druga platforma - wydarzeń sportowych. Z badań środowiska wychodzi, iż o ile do 2010 roku około 30% internautów oglądało telewizje online, o tyle aktualnie ten procent wynosi ponad 70!. A to raptem statystyka, dlatego że za 2-3 lata suma ludzi oglądających filmy i seriale online będzie wynosić przynajmniej 80%. Doświadczamy więc, iż era telewizji internetowej uzyskuje swoje maksimum i bardzo dobrze, dlatego że szanując sobie indywidualizm a także przystępność ciężko o inne miejsce niż Internet, gdzie to my decydujemy o tym co odtwarzamy, a nie korporacja.